Golden Lager stardikomplekt

32 %

58.65  40.00 

Stardikomplekt õlle valmistamiseks.

Koosneb kääritusnõust, segamislusikast, puhastusvahendist,  100 tk kuldset värvi kroonkorgist, kroonkorkide paigaldajast ja Mangrove Jacki Golden Lager kontsentraadist.

Komplekt on mõeldud 23 liitri õlle valmistamiseks.

Alkoholisisaldus 5%

1 x Kääritusnõu Brewferm õhuluku ja kraaniga 30l

30-liitrine nõu, mis sobib suurepäraselt õlle või veini või siidri kääritamiseks. Anumaga on kaasas õhulukk ja kraan. Spetsiaalse pudeldamisotsikuga saab virde pärast käärimise lõppu otse kääritusnõust pudelitesse villida. Kui käärimine toimub teises anumas, võib kraaniga ämbrit kasutada vahenõuna villimiseks. Selleks tuleb sifoonida õlu kääritusanumast ämbrisse, segada hulka suhkrusiirup (6-8g suhkurt liitri õlle kohta) ning villida õlu pudelisse.

instock

1 x Chemipro OXI 100 g

Aktiivhapniku baasil toimiv universaalne ja keskonnasõbralik puhastusvahend. Kontaktaeg 2-5 minutit. Doseerimine: 4g -1l kuuma vee kohta. Peale kasutamist lasta puhastatud pinnad ainult kuivaks nõrguda, ei vaja loputamist

instock

1 x Kroonkorgid, 26 mm, kuldset värvi

instock

korkija

1 x Kroonkorkija Greta 26 mm

26mm kroonkorkide paigaldaja.

Hetkel otsas

Mangrove Jack's Golden Lager

1 x Mangrove Jack's CS Golden Lager, 1,8 kg

Kontsentraat 23 liitri laagristiilis õlle valmistamiseks. Kaasas 10 g Liberty humalaid kuivhumaldamiseks. ABV: 4,4% Mõrudus: 2/5 IBU: 18-24 Värv: helekuldne Pärm: Mangrove Jack's M54 Californian Lager Lisada 1 kg pruulimissuhkrut (dekstroosi), linnaseekstrakti või suhkrut.

instock

1 x Dosaator

instock

Dekstroos

1 x Dekstroos 1kg

Dekstroos ehk glükoos sobib kontsentraadist õlle, siidri ja veini kääritamiseks. Annab puhtama maitse, kui sahharoos.

instock